اگر نویسنده ، ناشر، مدیر و یا اگر کارمند وظیفه شناسی باشید قطعا در نوع ارائه تولیدات خود حساسیت ویژه ای را به خرج می دهید، زیرا به نتیجه اثربخش و مفید کار خود فکر می کنید. بر این مبنا نوع ارائه تولیداتتان برای شما از اهمیت بسزایی برخوردار است. ارائه زیبا،‌ اصولی و جذاب یک کتاب،‌مجله، کاتالوگ یا بروشور، رزومه و … می تواند نقش مهمی در فروش و جذب مخاطبان شما داشته باشد.

مهمترین عامل در ارائه این نوع تولیدات، می تواند طراحی و صفحه آرایی جذاب آن ها باشد که باید با تجربه و تخصص لازم صورت بگیرد. متاسفانه با توجه به شرایط موجود؛ بسیاری افراد با یادگیری سطح پایینی از اطلاعات در حوزه طراحی و صفحه آرایی، خود را متخصص در این حوزه معرفی می کنند که باعث عدم نتیجه کارفرمایان محترم در دستیابی به نتیجه مطلوب از تولیداتشان می شود. (البته با مشاهده سابقه امکانات، نمونه کارهای آنها می توان به این موضوع پی برد.)

نشرآنلاین بعنوان مجموعه ای تخصصی و با سابقه در زمینه طراحی و صفحه آرایی کتب و نشریات در کنار شماست تا به ایده آل های های خود برسید.

طراحی و صفحه آرایی صحیح و حرفه ای یک پروژه می تواند با ایجاد تناسب، تعادل، جذابیت و … مخاطب را ترغیب به مطالعه و پیگیری آن پروژه کند. داشتن تجربه، توانایی و خلاقیت در کار از مهمترین پارامترهایی هستند که یک مجموعه برای انجام خدمات ایده آل طراحی و صفحه آرایی باید داشته باشد.

خدمات طراحی و صفحه آرایی مجموعه نشرآنلاین به سه بخش کلی ( طراحی و صفحه آرایی  /  طراحی قالب کلی(یونیفرم)  /  طراحی جلد  ) تقسیم بندی می شود که هر یک از خدمات بصورت مجزا یا بصورت تجمیعی قابل انجام است.

خدمات ما شامل طراحی و تولید موارد زیر است:

  •  کتاب،  کتاب الکترونیک،  کتاب و کتابچه های راهنما و …
  •  مجله،  نشریه،  نشریات الکترونیک،  بولتن (نشریات درون سازمانی) و …
  •  کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی 
  •  رزومه و پروپزال  و …

ما صادقانه در تمام مراحل انجام کار در کنار شما هستیم